Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 7:02 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 828 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 56  Następna strona
 Cafe Nervosa FD 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 1:11 am
Posty: 1747
Lokalizacja: Warszawa, Przyjaciele Oblubieńca
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
jak tak sobie Ciebie @Ludziku czytam to mam wrażenie że przydałoby Ci się jakieś szkolenie marines czy inna szkoła przetrwania... ;) może nie płakałbyś za każdym razem jak ktoś Ci na odcisk nadepnie... :P

_________________
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!


Pn paź 16, 2017 10:53 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16898
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
W małpim gaju wszystkie ptaki by wystraszył i zaburzył równowage ekologiczną w ekosystemie. :x

Polecam napisać do księdza maila i umówić się na konkretną godzinę zastrzegając sobie, by w kancelarii nie było pieknej zakonnicy. :)


Pn paź 16, 2017 10:59 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 10:52 pm
Posty: 800
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
Przesadzasz nie obmawiam brata, bo nie wymieniam po nazwisku ino się pytam o tę sytuację i nawet nie wiem czy jest zła czy tak jak się zapytałem na początku diabeł we mnie nie wznieca złych uczuć bym się wkurzył na księży i zrezygnował z bierzmowania. Poza tym obgadywanie nie jest grzechem. Grzechem jest mówienie o kimś fałszywie.


Pn paź 16, 2017 11:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
merss napisał(a):
W małpim gaju wszystkie ptaki by wystraszył i zaburzył równowage ekologiczną w ekosystemie. :x

Polecam napisać do księdza maila i umówić się na konkretną godzinę zastrzegając sobie, by w kancelarii nie było pieknej zakonnicy. :)

Gdyby można było kliknąć "Lubię to" pod Twoją wypowiedzią, zrobiłabym to bez wahania :D
Ludzik ja mam wrażenie, że Ty masz 15 lat :PPPP


Wt paź 17, 2017 10:46 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
Ludzi w Twojej postawie nader widać nadmierne skupianie sie na sobie, to jest egoizm. Bo świat naprawde nie kreci sie wokól Ciebi a yakże wszyscy dokola sie na Ciebie noe uwiezli tak jak Ci sie zdaje wydawać.
Moze idz na jakaś terapie do psychologa co pomoze Ci spojrzeć unaczej na siebie i otaczajacy Cie swiat


Wt paź 17, 2017 6:44 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 10:52 pm
Posty: 800
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
Byłem już na terapii i jakoś nie pomogła mi znaleźć żony, a na koniec psychoterapeutka mi powiedziała "niech pan szuka Pana Boga poza Kościołem".

No i gitara, byłem dzisiaj na nowym 1 spotkaniu kursu do bierzmowania i nie ma ani 1 pięknej niewiasty. Są tylko 3 ładne. I ksiądz lajtowy, bo mówi, że nie będzie rozliczał z obecności na spotkaniach. Powiedział nawet, że bierzmowanie nie jest wymagane do ślubu.


Wt paź 17, 2017 8:51 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16898
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
Byłeś na terapii, tak jak to precyzyjnie przedstwiłeś. Nadal widzisz przyczyny swych niepowodzeń na zewnątrz, nawet tego nie ruszyłeś. Jednego nadprogramowego nerwu nie zapędziłeś do roboty. To inni mają się zmienić, wówczas będzie OK. Po moich dwóch uwagach była już generalizacja. Jak śmiałam!

Najlepszy jest święty ksiądz a nie nic nie wymagający. Berzmowanie to dojrzałość chrzescijańska. Może jednak powinieneś zaczekać a nie zbierać papierki do ślubu?


Wt paź 17, 2017 8:57 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
Ludzik napisał(a):
Byłem już na terapii i jakoś nie pomogła mi znaleźć żony, a na koniec psychoterapeutka mi powiedziała "niech pan szuka Pana Boga poza Kościołem".

No i gitara, byłem dzisiaj na nowym 1 spotkaniu kursu do bierzmowania i nie ma ani 1 pięknej niewiasty. Są tylko 3 ładne. I ksiądz lajtowy, bo mówi, że nie będzie rozliczał z obecności na spotkaniach. Powiedział nawet, że bierzmowanie nie jest wymagane do ślubu.

Ludzik takie jest Twoje podejście do sakramentów.
Aha najważniejsze, że nie ma na kim oka zawiesić :D


Wt paź 17, 2017 9:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
Ludzik napisał(a):
Byłem już na terapii i jakoś nie pomogła mi znaleźć żony, a na koniec psychoterapeutka mi powiedziała "niech pan szuka Pana Boga poza Kościołem".

No i gitara, byłem dzisiaj na nowym 1 spotkaniu kursu do bierzmowania i nie ma ani 1 pięknej niewiasty. Są tylko 3 ładne. I ksiądz lajtowy, bo mówi, że nie będzie rozliczał z obecności na spotkaniach. Powiedział nawet, że bierzmowanie nie jest wymagane do ślubu.


No nie jest wymagane, ale wymagana jest dojrzałość chrześcijańska, inaczej sakrament jest nieważny. Byłeś na terapii bo... oczywiście nie musisz odpowiadać,jeżeli nie chcesz.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Śr paź 18, 2017 4:59 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
Mareta o jakiej dojrzałości mówisz?
Przecież widać po postach ze to jeszcze dziecko.
Podpisuje się pod diagnoza Jaśminowej. Ma 15 lat.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr paź 18, 2017 5:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8095
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Cafe Nervosa FD
Brandeisbluesky napisał(a):
(...)
To jest myśl, która powstała na skutek wizyty kotka (chyba) sąsiada, który utknął między szczebelkami naszej balustrady .... a wyglądał na wysportowanego 8-O :buja: . Wcześniej zatańczył przednimi łapkami (ang. cat kneading). Na szczęście udało się mu oswobodzić :)
Obrazek


Jaśminowa napisał(a):
Pamiętam jak kiedyś u moich rodziców jeż utknął między metalowymi szczebelkami w furtce. Trzeba było odciąć szczebelek i wygiąć w odpowiedni sposób, żeby mógł się wydostać. Gdy zwierzak zdał sobie sprawę, że jest w pułapce to "najeżył się" przez co stał się większy.
Został odniesiony do lasu, gdzie jego dom. Pamiętam także, że miał mnóstwo pcheł :)


Bardzo szkoda mi takich zwierzaków, które nieszczęśliwie utkną tam, gdzie wchodzić nie powinny. Ich ratowanie często wiąże się z przygodami, które pamięta się całe życie. Gdy miałam siedem lub osiem lat, z bratem wybraliśmy się na ogromne lodowiska powstałe na łąkach naszych dziadków, po wylaniu się na nie wody z rzeczki przepływającej przez tamtejszą okolicę. Lodowisko rozciągało się aż pod odległy las, i właśnie w okolicy lasu dostrzegliśmy małą sarnę. Nie była w stanie uciekać przed nami (ślizgała się i padała na lodowisko), a tym bardziej przed psem, który nam towarzyszył. Pies ruszył w kierunku sarenki, by ją pożreć (?); brat za nim, by ratować leśne zwierzę, a ja za nimi, by wziąć udział w akcji ratunkowej. Gdy tak za nimi biegłam, w pewnym momencie lód pode mną pękł i zaczęłam się zapadać w koryto rzeczki. W pierwszym momencie byłam przekonana, że to będzie dla mnie koniec mego żywota, bo brat był już daleko. Uratowało mnie to, że jednak pod lodem koryto rzeki było już prawie suche. Skończyło się na mokrych butach i może przeziębieniu. Do dzisiaj pamiętam lęk, który wtedy mnie ogarnął. Przez tę historię dwa razy zastanawiam się, czy akcje związane działaniem na rzecz zwierząt nie pociągają za sobą zagrożenia życia ludzkiego. Swoją drogą, bratu udało się uratować sarenkę przed psem. Dopiero jak to zrobił, zorientował się, co się ze mną działo w międzyczasie. :buja:


Cz paź 19, 2017 1:52 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 10:52 pm
Posty: 800
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
Sakrament małżeństwa jest ważny, gdy się nie ma bierzmowania. Nie ma takiego przepisu, który by nakazywał mieć bierzmowanie przed wzięciem ślubu kościelnego. Tak powiedział ks. dominikanin.


Chodziłem na terapię po to żeby się nauczyć znajdywać żonę i przyjaciół.


Nie no, byłem po to świadectwo chrztu, muszę przyznać, że całkiem miły ten ksiądz się okazał. Kultura i uszanowanko.


So paź 21, 2017 10:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
Ludzik napisał(a):
No i gitara, byłem dzisiaj na nowym 1 spotkaniu kursu do bierzmowania i nie ma ani 1 pięknej niewiasty. Są tylko 3 ładne.


O żesz... to Tobie ładna nie wystarczy tylko ma być piękna?! A czy Ty przystojny jesteś chociaż? Bo wiesz, kobiety też mają oczy i swoje własne gusta. Może ta piękność by Cię nie chciała, takie mają powodzenie zazwyczaj i mogą wybierać.


N paź 22, 2017 3:07 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 10:52 pm
Posty: 800
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
equuleuss napisał(a):
Ludzik napisał(a):
No i gitara, byłem dzisiaj na nowym 1 spotkaniu kursu do bierzmowania i nie ma ani 1 pięknej niewiasty. Są tylko 3 ładne.


O żesz... to Tobie ładna nie wystarczy tylko ma być piękna?! A czy Ty przystojny jesteś chociaż? Bo wiesz, kobiety też mają oczy i swoje własne gusta. Może ta piękność by Cię nie chciała, takie mają powodzenie zazwyczaj i mogą wybierać.


Tutaj chodziło mi o to, że przy pięknej nie umiem się skupić i odpędzić od gapienia się na nią i cierpię.

Ja jestem brzydki, ale piękno to domena kobiet i moja żona musi być piękna. Nic na to nie poradzę.


N paź 22, 2017 10:32 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czemu księża traktują z "góry" petentów
Siądź przed takimi kobietami, które uważasz za piękne, i problem gapienia się zostanie rozwiązany.


N paź 22, 2017 11:05 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 828 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 56  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL