Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 01, 2024 3:35 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
 Medyczna marihuana 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Cytuj:
Czyli jak rozumiem ciasteczek maślanych z maryśką się nie jadało,


Oczywiście że nie.
Pozatym co to za różnica czy chemię wchłone płucami w krwioobieg czy źałądkiem w procesach trawiennych w krwioobieg - obarczając wątrobę trawieniem 485 chemikalii z których większość jest niestrawna zatem może wydalana albo odkładana gdzieś (jak wiemy THC w tłuszczu) a inne np cyjanki w szpiku kostnym? Raka rakiem nie wyleczysz!

Ot cała medycyna - nie wiem co to robi ale chyba pomaga bo nikt nie umiera...
hahahaah - średniowiecze!

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


Śr cze 15, 2016 7:55 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Idąc Twoim tokiem rozumowania, im więcej chemikaliów znajduje się w danej substancji, tym bardziej jest ona szkodliwa? Marihuanina jest szkodliwa bo zawiera ich aż 485, tak? :-D

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Śr cze 15, 2016 9:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
No prawie dobrze :0
Im więcej chemi tym większe ryzyko.Zatem konieczność badań których w przypadku Marychy niestety brak - są jakieś śmieszne staty - ale nic nie widzę naukowego.
Coś tam znajduję ale jedno z drugim sprzeczne!
np tu:

Cytuj:
5 times the carbon monoxide concentration, 3 times the tar, and the retention of one-third more tar in the respiratory tract. Higher levels of ammonia and hydrogen cyanide have also been found in marijuana smoke, compared to tobacco (Moir, et al., 2008; Wu et al., 1988; Tashkin et al., 1991; Benson & Bentley, 1995).


Piszą że gorzej niż jaranie a wcześniej też cytowałem z papieru naukowego i pisało odwrotnie - pfff naukowcy :) albo albo nie?

Czy nie wciąga?

Polecam link:

https://www.marijuana-anonymous.org/

Wielu zmarnowało życie!!! Dlatego to narkotyk - substancja kontrolowana i bardzo dobrze.

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


Cz cze 16, 2016 1:38 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 03, 2011 5:20 am
Posty: 1909
Lokalizacja: EU
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Hades
W jablkach jest pincet substancji i cyjanid ;)
Jak porownuje sie MM do oxy co jest normalnie na recepte albo alkoholu wedlug uznania w tym marnowaniu zyc?
Fakt, naukowo to niewiele tu mozna argumentowac, dotychczasowe badania sa slabe. Wyglada, ze teraz stygmat spoleczny marihuany zelzal i sa ludzie chetni by badac jej biologiczne efekty. Poki co wynikow brak i raczej w tym roku nie ma sie co spodziewac?

_________________
The illiterate of the 21c. will not be those who cant read and write, but those who cant learn, unlearn, and relearn


Cz cze 16, 2016 9:39 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Hades napisał(a):
Cytuj:
Czyli jak rozumiem ciasteczek maślanych z maryśką się nie jadało,


Oczywiście że nie.
Pozatym co to za różnica czy chemię wchłone płucami w krwioobieg czy źałądkiem w procesach trawiennych w krwioobieg - obarczając wątrobę trawieniem 485 chemikalii z których większość jest niestrawna zatem może wydalana albo odkładana gdzieś (jak wiemy THC w tłuszczu) a inne np cyjanki w szpiku kostnym? Raka rakiem nie wyleczysz!

Ot cała medycyna - nie wiem co to robi ale chyba pomaga bo nikt nie umiera...
hahahaah - średniowiecze!


Czasami nie do końca wiemy jak dany środek działa, co nie przeszkadza go stosować i uważać za lek.


Cz cze 16, 2016 4:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Krótka i rewelacyjna przemowa na temat prawdziwej przyczyny uzależnień:
https://www.youtube.com/watch?v=PY9DcIMGxMs
Kiedyś już pisałem na ten temat, ale tutaj wszystko jest o wiele bardziej uporządkowane.
Żyjemy w policyjnym barbarzyńskim kraju. Po prostu nie znamy nic innego, więc jesteśmy sceptyczni wobec zmian.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Cz cze 16, 2016 7:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Boro napisał(a):
Krótka i rewelacyjna przemowa na temat prawdziwej przyczyny uzależnień:
https://www.youtube.com/watch?v=PY9DcIMGxMs
Kiedyś już pisałem na ten temat, ale tutaj wszystko jest o wiele bardziej uporządkowane.
Żyjemy w policyjnym barbarzyńskim kraju. Po prostu nie znamy nic innego, więc jesteśmy sceptyczni wobec zmian.


Wytrzymałem kilka minut a co gość chciał powiedzieć nie wiem bo nie powiedział chyba , duża dawka emocji i pitolenia bez sensu dla samego pitolenia bez jakiegoś konkretu o co facetowi chodzi.


Cz cze 16, 2016 7:53 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Eh art, musisz odrdzewic swoj angielski :).
W dwoch slowach mozna strescic co powiedzial - szczesliwi ludzie z duza iloscia ciekawych przyjaciol i dobrych zwiazkow uczuciowych maja mala szanse uzaleznic sie od czegokolwiek.
Podal przyklady ludzi po wypadkach faszerowanych heroina, ktorzy sie nie uzalezniaja, wojny wietnamskiej gdzie 20% zolnierzy uzywalo a potem przestalo uzywac i eksperyment narkotykowy Portugalii gdzie przez podejscie do narkomanow odwrotne do amerykanskiego obnizono ilosc uzaleznionych o 50%.


Cz cze 16, 2016 9:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Adam M. napisał(a):
Eh art, musisz odrdzewic swoj angielski :).
W dwoch slowach mozna strescic co powiedzial - szczesliwi ludzie z duza iloscia ciekawych przyjaciol i dobrych zwiazkow uczuciowych maja mala szanse uzaleznic sie od czegokolwiek.
Podal przyklady ludzi po wypadkach faszerowanych heroina, ktorzy sie nie uzalezniaja, wojny wietnamskiej gdzie 20% zolnierzy uzywalo a potem przestalo uzywac i eksperyment narkotykowy Portugalii gdzie przez podejscie do narkomanow odwrotne do amerykanskiego obnizono ilosc uzaleznionych o 50%.



Odrdzewiać nie mam czego musiał bym się go pierwej nauczyć :) .
Przemęczyłem gościa, uczucia to mam mieszane powiedzmy.
Ale to na czas po wolnym jak wrócę w poniedziałek :) .


Pt cze 17, 2016 3:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Na stronie Ted'a prawdopodobnie można znaleźć polskie napisy.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Pt cze 17, 2016 3:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Cytuj:
szczesliwi ludzie z duza iloscia ciekawych przyjaciol i dobrych zwiazkow uczuciowych maja mala szanse uzaleznic sie od czegokolwiek.


To prawda.
Niemniej jednak niezapominajmy że w źyciu przyjaciół moźna stracić i wpaść w mentalnego doła stosunkowo łatwo. W zależności od sytuacji.
W ten czas albo do Boga (modlitwa) albo prochy, alkohol, itd.....Ew. mentalny dół (tzw.deprecha) jest głównym powodem sięgania po narkotyki poza ciekawością i głupotą.

Nie uogólniajmy jednak.
Bywa często tak że osoba z masą przyjaciół prubuje z ciekawości jakiś drag - spodoba mu się uczucie haju i się wciąga - olewając przy tym przyjaciół czy nawet rodzine i obowiązki bo haj jest najwaźniejszy.

Z kim się zadajesz taki się stajesz - coś w tym jest.

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


So cze 18, 2016 6:15 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Tak kiedys zrobilem spedzajac z przyjaciolmi z holenderskiego klubu Harley Davidson noc na wciaganiu haszu i popijaniu piwem.
Nastepnego dnia po przebudzeniu do popoludnia balem sie wyjsc z domu.
Stwierdzilem ze z uzywek wole alkohol po ktorym wiem czego sie spodziewac ( w razie naduzycia ) :).


N cze 19, 2016 10:26 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Adam M. napisał(a):
Tak kiedys zrobilem spedzajac z przyjaciolmi z holenderskiego klubu Harley Davidson noc na wciaganiu haszu i popijaniu piwem.

Jesteś pewien, że to był haszysz? Jakoś nie wyobrażam sobie jak można wciągnąć nosem twardą i lepką grudkę. Nie słyszałem też żeby wywoływał lęki, zwłaszcza na następny dzień.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


N cze 19, 2016 10:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Robi sie to tak :

Stawia sie szklanke na popularnej w Holandii tekturowej podkladce do kawy a grudke haszyszu zapala pod ta szklanka, tak zeby wydzielala dym, ktory po wypelnieniu szklanki sie wciaga.
Moze okazjonalne wciaganie tego dymu nic nie wywoluje, ale 8 godzin wciagania plus podlewanie piwem u mnie wywolalo :).
Siedzielismy, dyskutujac o naprawie owczesnego swiata przez wieksza czesc nocy.
A ten swiat tez mial swoje problemy - zelazna kurtyna, agresja ZSRR w roznych rejonach swiata, miedzynarodowy ( nie islamski ) terroryzm kwitnacy w Niemczech i Wloszech, czy cos tak naprawde sie zmienilo ?
Wg mnie tylko dekoracje.


Pn cze 20, 2016 3:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
A ja jestem dumny, że nigdy w życiu nie próbowałem narkotyków.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Pn cze 20, 2016 3:45 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL