Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 01, 2024 11:12 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 340  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Fedorowicz napisał(a):
Ludzie KOD mają monopol na władzę, media i pieniądze. Są bezkarni w swoich działaniach.


Monopol na władzę nie , media też nie a pieniądze to ze zbiórek podwórkowych . i tyle.


So lip 02, 2016 6:27 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 5:58 pm
Posty: 247
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
kiedyś art-33 napisał(a):
Monopol na władzę nie , media też nie a pieniądze to ze zbiórek podwórkowych . i tyle.
Liderzy bangsterskiej opozycji, Nowoczesna, Polskie Stronnictwo Ludowe, Sojusz Lewicy buhahahahaha! Demokratycznej, Partia Demokratyczna, Stronnictwo Demokratyczne, Partia Zieloni, Unia Pracy, Biało-Czerwoni, Socjaldemokracja Polska HEHEHEHE oraz Wolność i Równość..
Centroliberalne stowarzyszenia – Inicjatywa Polska (kierowana przez Barbarę Nowacką z partii Twój Ruch) i Dom Wszystkich ŚMIECH NA SALI! Polska (kierowany przez Ryszarda Kalisza)
.indywidualni członkowie ALDE...
Do koalicji nie przystąpiła m.in. najsilniejsza partia opozycyjna Platforma Obywatelska, biorąca jednak udział w demonstracjach KOD. Artyści na usługach masonerii, pochodzenia żydowskiego: Agnieszka Holland, Andrzej Wajda, Marek Kondrat, Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Maja Ostaszewska, Robert Więckiewicz, Andrzej Blikle, Maja Komorowska Krystyna Kofta, Dorota Warakomska, Tomasz Lis, Aleksander Gleichgewicht, Aleksander Labuda, Bronisław Maj, Ewa Lipska, Jan Woleński, Karol Modzelewski,Jerzy Zdrada,itp. biedaczki. :-D


So lip 02, 2016 6:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Fedorowicz napisał(a):
Liderzy bangsterskiej opozycji, Nowoczesna, Polskie Stronnictwo Ludowe, Sojusz Lewicy buhahahahaha! Demokratycznej, Partia Demokratyczna, Stronnictwo Demokratyczne, Partia Zieloni, Unia Pracy, Biało-Czerwoni, Socjaldemokracja Polska HEHEHEHE oraz Wolność i Równość..
Centroliberalne stowarzyszenia – Inicjatywa Polska (kierowana przez Barbarę Nowacką z partii Twój Ruch) i Dom Wszystkich ŚMIECH NA SALI! Polska (kierowany przez Ryszarda Kalisza)
.indywidualni członkowie ALDE...
Do koalicji nie przystąpiła m.in. najsilniejsza partia opozycyjna Platforma Obywatelska, biorąca jednak udział w demonstracjach KOD. Artyści na usługach masonerii, pochodzenia żydowskiego: Agnieszka Holland, Andrzej Wajda, Marek Kondrat, Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Maja Ostaszewska, Robert Więckiewicz, Andrzej Blikle, Maja Komorowska Krystyna Kofta, Dorota Warakomska, Tomasz Lis, Aleksander Gleichgewicht, Aleksander Labuda, Bronisław Maj, Ewa Lipska, Jan Woleński, Karol Modzelewski,Jerzy Zdrada,itp. biedaczki. :-D


Już ci pisałem że też jestem czarnoskórym żydem ( z pochodzenia) , ateistą ,cyklistą i nie ortodoksyjnym wegetarianinem :) .
Co tam jeszcze sobie wymyślisz dodaj a ja się na pewno pod sporą częścią podpiszę. Jeśli miałbym być pomiędzy nazwiskami takich ludzi to nawet napisze że jestem katolikiem :D .


So lip 02, 2016 7:16 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 5:58 pm
Posty: 247
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
kiedyś art-33 napisał(a):
Już ci pisałem że też jestem czarnoskórym żydem ( z pochodzenia) , ateistą ,cyklistą i nie ortodoksyjnym wegetarianinem :) .
:D .
Przypominasz może kogos takiego? :-D
Obrazek


So lip 02, 2016 8:20 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Wyniesione z wątku "Brexit"

Jockey napisał(a):
Trzeba było donosić na kolegów tak jak Bolek a potem układać się z komuszkami i odgrywać wielką gwiazdę walki z systemem to by cię było stać.

Nie wszyscy postępowali według twojego schematu.Byli i tacy którzy uczciwie pracowali i codziennie wracali do domu bo spanie na styropianie było niewygodne.
Stąd oczywiście rozumiem Jockeya poparcie dla pewnego usera który zręcznie obrócił kurtkę na drugą stronę ale stare z niego wychodzi.
Pokrewne dusze.


N lip 03, 2016 11:48 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Fedorowicz napisał(a):
kiedyś art-33 napisał(a):
Już ci pisałem że też jestem czarnoskórym żydem ( z pochodzenia) , ateistą ,cyklistą i nie ortodoksyjnym wegetarianinem :) .
:D .
Przypominasz może kogos takiego? :-D
Obrazek


No raczej aż tak wygimnastykowany nie jestem i mam bardziej zadbaną i krótszą brodę :)

Włosy też . :)


N lip 03, 2016 7:52 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Derayes napisał(a):
To jeszcze zmień dealera.

Nie życzę sobie aby jakiś fanatyk udzielał mi swoich durnowatych rad. Niech je zachowa dla siebie lub rodziny o ile takową jeszcze ma.


Pt lip 15, 2016 4:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Napisałem ci wyraźnie na PW, skoros mnie znowu tam zaczepił.
Jedno konkretne słowo na 's'.
Więc może się zastosuj i nie wysilaj na intelekt bo ci prędzej żyłka pęknie.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


So lip 16, 2016 12:55 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Nie przyjalem,skasowalem bez czytania.Moze ruszysz intelektem i wymyslisz cos nowego.
Zadbaj o nogi bo tyle jeszcze mozesz uratowac.


So lip 16, 2016 2:23 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Sprawdz SE na necie bajke o wezu.
Mowi sie tez "dojrzales? to spadaj".

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


So lip 16, 2016 10:57 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Bene(klon) czemu się czepiasz?
Derayes, nie karm trolla.


So lip 16, 2016 11:21 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 11, 2007 11:20 pm
Posty: 2880
Lokalizacja:
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Jaśminowa napisał(a):
Okazanie emocji z powodu zamachu terrorystycznego, gdzie zginęło tylu ludzi to patologiczna nienawiść? A co, mamy tym zbrodniarzom okazać miłość? A może postarać się zapomnieć?


Twoja religia nakazuje ci właśnie okazać miłość. Nie moja wina, że jesteś "w sprzeczności z wiarą często deklarowaną".

Cytuj:
Byłam, jestem i będę za tym, aby kategorycznie nie przyjmować żadnych imigrantów wyznających islam.


Czyli myślisz dokładnie tak, jak chce Państwo Islamskie. Bo im o to właśnie chodzi, aby skłócić Europę i naszczuć bezrozumne prawactwo na uchodźców i lewaków. Brawo! Jesteś pożyteczną idiotką ISISu!

_________________
Tak, to znowu ja. Wiem, że nie tęskniliście.


So lip 16, 2016 11:40 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Katka, właśnie dlatego, że kocham moją ojczyznę, to nie pozwolę na to, by ginęli w niej ludzie. Podczas wojny Polacy również bronili swoich terytoriów przed obcokrajowcami, którzy torturowali i zabijali.
P.S nie będę Cię przezywała "idiotką" tak jak ty mnie, jest mi za to Ciebie bardzo żal. Na pewno pomodlę się za Ciebie.


So lip 16, 2016 2:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 11, 2007 11:20 pm
Posty: 2880
Lokalizacja:
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Jaśminowa napisał(a):
Katka, właśnie dlatego, że kocham moją ojczyznę, to nie pozwolę na to, by ginęli w niej ludzie.


Co zatem robisz w kierunku, aby nazistowskie bydło nie napadało i nie katowało ludzi?
Bo na razie uchodźcy w Polsce jeszcze nikogo nie zaatakowali.
Cytuj:
Podczas wojny Polacy również bronili swoich terytoriów przed obcokrajowcami, którzy torturowali i zabijali.


Ogarnij się, nie mamy żadnej wojny, więc nie szukaj sobie wroga, a jak ci ktoś podsuwa wroga, to zacznij myśleć samodzielnie, zamiast posłusznie nakręcać nienawiść wobec ludzi, których ci pokazują w TV.

Cytuj:
P.S nie będę Cię przezywała "idiotką" tak jak ty mnie, jest mi za to Ciebie bardzo żal. Na pewno pomodlę się za Ciebie.


Na tym forum wyzywają mnie znacznie gorzej, moderacja udaje że nie widzi albo się przyłącza. Trochę się przestałam certolić.
Przepraszam za brzydkie słowo.

_________________
Tak, to znowu ja. Wiem, że nie tęskniliście.


So lip 16, 2016 4:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Cytuj:
Co zatem robisz w kierunku, aby nazistowskie bydło nie napadało i nie katowało ludzi?
Bo na razie uchodźcy w Polsce jeszcze nikogo nie zaatakowali.

Nie mam wpływu na neonazistów czy innych wandali. Nie toleruję ich zachowania, nie życzę sobie, aby robili krzywdę komukolwiek. Modlę się za nich tak jak za muzułmanów chorych od nienawiści. Jeżeli chodzi o muzułmańskich uchodźców, to nie do końca się zgodzê z tym, że jeszcze nikomu w Polsce nic nie zrobili, gdyż słyszałam o aktach wandalizmu jednego z nich.
Cytuj:
Ogarnij się, nie mamy żadnej wojny, więc nie szukaj sobie wroga, a jak ci ktoś podsuwa wroga, to zacznij myśleć samodzielnie, zamiast posłusznie nakręcać nienawiść wobec ludzi, których ci pokazują w TV.

A np. druga wojna światowa ? Polacy wygrali tę wojnę. Cofnęłam się trochę do przeszłości.

Cytuj:
tym forum wyzywają mnie znacznie gorzej, moderacja udaje że nie widzi albo się przyłącza. Trochę się przestałam certolić.

Przykro mi, że wyzywają Ciebie na forum, ale radzę wypowiadać się w taki sposób, żeby nikt podobnie jak Ty nie czuł się na tyle zdesperowany, żeby wyzywać od najgorszych


So lip 16, 2016 5:04 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 340  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL